پنج شنبه ٣١ خرداد
دفتر فروش:دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی،بن بست کودکیار،بلوار دانشجو ،اوین. تلفن تماس: 22180081- پاسخگویی 8 صبح تا 3 بعد از ظهر. ارسال با پست معمولی تا سقف 5 کتاب به صورت رایگان.

آمار بازدید
 کل بازدید : 249018
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1

نمایشگاه بین المللی کتاب

پیوند های مفید
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
GoogleScholar
اهل قلم
خانه کتاب
فروشگاه رشد
فروشگاه اینترنتی دانژه

اخبار > روانشناسی سلامت
 


  چاپ        ارسال به دوست

روانشناسی سلامت

تالیف : دکتر پروانه محمد خانی
سال چاپ :1395
قیمت: 400000 ریال

مدت زمان مدیدی است که روان شناسان دریافته اند وضعیت روان شناختی افراد با بیماری و سلامت آنها ارتباط دارد. هم چنیین مسائل جسمانی بسیاری با اختلال های روان شناختی مرتبط هستند. این شناخت ابتدا سبب ظهور رشته های طب رفتاری و سرانجام روان شناسی سلامت شد. روان شناسی سلامت بنا به قول ماتارازو مجموعه کمک ها و مساعدت های خاص آموزشی، علمی و حرفه ای رشته روان شناسی است که برای ارتقاء و حفظ سلامت، پیشگیری و درمان بیماری ها و شناسایی عوامل سبب ساز و شخصیتی مربوط به سلامت، بیماری و بدکارکردی ها کاربرد دارد.

در این کتاب که با نام روان شناسی سلامت شناخته خواهد شد سعی شده تا ضمن طرح موضوعات مربوط به ارتقاء سلامت، مباحث پیشگیری و درمان مشکلات مربوط به سلامت پوشش داده شوند. همچنین تا حد امکان برای مستند کردن مباحث نظری مروری بر مطالعات پژوهشی به ویژه مطالعات انجام شده در ایران صورت گیرد. کتاب حاضر با توجه به پایه های نظری قوی که با استفاده از سه اثر عمده در روان شناسی سلامت به رشته تحریر درآمده منبع مناسبی برای دانشجویان دوره های کارشناسی ارشد و دکتری روان شناسی سلامت است و امید است که در این راستا مفید واقع شود.


١٠:٣١ - يکشنبه ٢٦ دی ١٣٩٥    /    عدد : ٩٧٠٢    /    تعداد نمایش : ٢٩٤خروج
صفحه اصلي 
دانشگاه علوم بهزیستی..معاونت آموزشیمعاونت پژوهشیمعاونت درماننقشه سایت دانشگاهتماس با دانشگاه

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved . دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی