پنج شنبه ٣١ خرداد
دفتر فروش:دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی،بن بست کودکیار،بلوار دانشجو ،اوین. تلفن تماس: 22180081- پاسخگویی 8 صبح تا 3 بعد از ظهر. ارسال با پست معمولی تا سقف 5 کتاب به صورت رایگان.

آمار بازدید
 کل بازدید : 249014
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4

نمایشگاه بین المللی کتاب

پیوند های مفید
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
GoogleScholar
اهل قلم
خانه کتاب
فروشگاه رشد
فروشگاه اینترنتی دانژه

اخبار > انواع اختلال های یادگیری و اختلال های همبود
 


  چاپ        ارسال به دوست

انواع اختلال های یادگیری و اختلال های همبود

تالیف: دکتر معصومه پور محمد رضای تجریشی، دکتر فیروزه ساجدی
سال چاپ :1395
قیمت: 220000 ریال
اختلال های یادگیری دارای منشاء عصب شناختی است و بیشترین مشکلات آموزشی دانش آموزان با نیازهای ویژه را تشکیل می دهد. این اختلال ها مستلزم مداخله بین رشته ای است و شناسایی و مداخله بهنگام میتواند بر سازگاری اجتماعی و پیشرفت تحصیلی کودک، تاثیر بگذارد. تمامی مربیان آموزش عمومی و ویژه بایستی به گونه ای به آموزش بپردازند که کودکان دارای اختلال یادگیری بتوانند از تغییر در برنامه های درسی، بهره مند شوند. در یکی از طبقه بندی های ارائه شده در سال 2014 ، اختلال های یادگیری در 9 طبقه: نارساخوانی،حساب نارسایی، نارسانویسی،دیس پراکسیا،آفازیا، دیسفازیا، اختلال پردازش شنیداری، اختلال پردازش دیداری، و اختلال یادگیری غیر کلامی دسته بندی شده اند .
این کتاب از 7 فصل تشکیل شده که در 3 فصل آن، اختلال های یادگیری متداول و در 4 فصل بعدی، اختلال های همبود با اختلال یادگیری، مورد توجه قرار گرفته است. محتوای کتاب تامین کننده بخشی از نیازهای دانشجویان رشته های روان شناسی، پزشکی، گفتاردرمانی، کاردرمانی و متخصصانی است که نسبت به مشکلات یادگیری دانش آموزان حساس هستند .


٠٩:٤٦ - يکشنبه ٢٦ دی ١٣٩٥    /    عدد : ٩٧٠١    /    تعداد نمایش : ٢٤١خروج
صفحه اصلي 
دانشگاه علوم بهزیستی..معاونت آموزشیمعاونت پژوهشیمعاونت درماننقشه سایت دانشگاهتماس با دانشگاه

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved . دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی